Wielki Wyścig decydujące starcie i Wielki Konkurs

Było pół roku, potem 3 miesiące, był miesiąc i bach! Nagle za 4 dni wydarzy się! Poznański triathlon na dystansie długim i wraz z nim Wielki Wyścig. Proszę Państwa! Decydujące starcie pomiędzy mną a Krasusem, bitwa stulecia, pojedynek gigantów oraz finał finałów. I oczywiście najważniejszy zwieńczący całą rywalizację konkurs dla kibiców. Konkurs sponsorowany przez firmę Huub Polska (ukłony!).
A więc kto wygra? Ona czy On? On czy Ona? Kto w Poznaniu lepiej poradzi sobie z hawajskimi temperaturami, kto będzie lepszy, szybszy i sprawniejszy? A może razem wpadną na metę? Co zadecyduje? Urok czy siła? Technika czy prędkość? Szybkość czy wytrzymałość, a może wytrenowanie lub talent?
W niedzielę 4 sierpnia z pewnością poznamy odpowiedzi na te pytania, a tymczasem dziś zapraszamy wszystkich do udziału w konkursie oraz zabawy w strzelanie i typowanie naszych wyników w PozTri. A ponieważ cały czas poruszamy się w tematyce tri, nasz konkurs również składa się z trzech dyscyplin (zadań). I co więcej w każdej z nich będzie można wygrać nagrodę.
A oto i wspomniane konkurencje
  • Wytypuj różnicę czasową pomiędzy wynikiem Bo a Krasusa. Czyli kalkulujecie, wróżycie, przewidujecie i prorokujecie kto w PozTri wygra i o ile. Prosimy o klarowne i czytelne odpowiedzi, na przykład takie: „Szybszy będzie Krasus o 34 minuty i 15 sekund”
  • Wytypuj nasz wspólny czas na pełnym dystansie IM, innymi słowy wywróż mój wynik oraz wynik Krasusa i dodaj je do siebie. I tak w komentarzu wpisujecie np. „Wspólny Ajronmen Bo i Krasusa to 9:52:31 ;)
  • Oraz coś dla poetów, mistrzów słowa pisanego tudzież kopirajtrów. Wymyśl hasło, wiersz biały, rymowankę itp. zagrzewającą nas do walki. (Hmm… tylko z czym zrymować Boska Bo?)
Zasady
Każdy może wziąć udział w każdej dyscyplinie konkursowej, co oczywiście znacznie zwiększa szansę na wygraną. Ale uwaga, jeśli dana osoba wygra w dwóch lub trzech dyscyplinach – nagrodę i tak otrzyma jedną. Taki lajf, dajmy szansę innym. Zgłoszenia konkursowe przyjmowane są w komentarzach do blogów: Run Bo! (czyli tiu) oraz Biecdalej.pl. Umówmy się, że typujemy jeden raz w jednym miejscu (czyli: bez kombinacji, że raz zgłoszę coś u na blogu Bo, raz u Krasusa, a nuż ustrzelę), oczywiście – dla pewności lub jak ktoś ma taką fantazję – można te samy typy zgłosić tu i tu. Jeśli zdarzą się takie same zgłoszenia, wygrywa ten wpisany wcześniej. I podpisujcie się proszę jakoś, abyśmy potem mogli Was bez problemu zidentyfikować i odnaleźć. Wyboru najfajniejszego hasła motywującego dokona Żiri w standardowym składzie: Bo i Krasus i ogłosi swój werdykt najszybciej jak się da. Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy do 4 sierpnia do godz. 9.30 (potem musicie już trzymać kciuki, więc ciężko byłoby coś stukać w klawiaturę).
Podpowiedzi
Szukajcie a znajdziecie je na naszych blogach ;)
I najważniejsze! Nagrody! 
Nagrodami w konkursie są okularki pływackie ufundowane przez firmę Huub Polska. Okularki do pływania na basenie oraz w wodach otwartych. Oo, takie ładne te okularki:
Rozmiar i kolor okularków ustalimy ze zwycięzcą po ogłoszeniu wyników w konkursie. A pooglądać te cudeńka można tu i tu.
Last but not least
Wśród wszystkich uczestników tego konkursu rozlosujemy dodatkowo jedną parę okularków. Tak jak napisał Krasus (poczytajcie, tam jest więcej szczegółów dotyczących samego konkursu) – wystarczy, że w komentarzu napiszecie cokolwiek i już jest szansa na wygranie wypaśnej nagrody. Taka niespodzianka! Więc do dzieła, wróżyć, klikać i rymować! Oraz zgłaszać swoje typy konkursowe w komentarzach do naszych blogów.Co więcej!
To chyba bardziej kara niż nagroda, ale jakby ktoś chciał dać mi i Krasusowi kopniaka na szczęście przed niedzielnym Wielkim Wyścigiem, to w sobotę o tu, przy ul. Wileńskiej będziemy popijać izotoniki oraz wygrzewać swoje wytrenowane mięśnie. Ok. godz. 17.30. Zapraszamy. Autografy i słitfocie też będą, ale tylko dla pierwszej dziesiątki ;) 

Wyświetl większą mapę wielkowyśigowego spotkania

No i oczywiście wszystkich mieszkańców planety Ziemia uprasza się o trzymanie kciuków 4 sierpnia 2013 r. za: 1) pogodę w Poznaniu, aby była łaskawa 2) bohaterów Wielkiego Wyścigu (w kolejności alfabetycznej rzecz jasna).
About the author

BO. Lub jak mawiają inni Bożena triathlonu. Biegam, pływam, kręcę i kocham góry. A swoje sportowe przygody opisuję tu. Zostań, poczytaj, skomentuj, przynajmniej jest śmiesznie.