Jest akcja. Teraz tutaj zaraz już!

Słuchajcie uważnie, Bo nie będę powtarzać. Jest akcja!

We wrześniu odbywa się triathlon w Przechlewie. Niedaleko Przechlewa jest Człuchów. W Człuchowie jest Dom Dziecka. A w tym domu są dzieciaki. Dzieciaki, które lubią i uprawiają sport, chodzą na basen i trochę brakuje im do tego sprzętu i ubrań.

A w Waszym domu zapewne jest szafa. W szafie kilka dobrych, całkiem nieużywanych i nierozpakowanych nawet z pakietów startowych koszulek (technicznych lub bawełnianych), bo ileż można tego zbierać, prawda? Lub buffów. Lub innych spodni i spodenek, które w przymierzalni wydawały się nawet spoko, ale w domu, przed niewyszczuplającym lustrem są jakby ciut inne i z pewnością nie będziecie ich używać. Lub czapeczek z daszkiem. Opasek, czepków pływackich, kurtek, plecaków i toreb. Albo fajnego i nieużywanego sprzętu sportowego dla dzieci i młodzieży.

I akcja polega na tym, że teraz tutaj zaraz już, wspólnie zaglądamy do tych szaf. Wybieramy rzeczy nowe, fajne, kolorowe, najlepiej w rozmiarze S i M oraz takie, które sami chcielibyśmy dostać i przekazujemy je dla dzieciaków z Domu Dziecka w Człuchowie. Włączamy się tym samym w jedną z inicjatyw akcji #dobropowraca, ale oczywiście, nie robimy tego, by coś do nas wróciło, rajt? Tylko po prostu wspieramy dzieciaki, inspirujemy je sportem, odciągamy od komputerów. Pomagamy. BO pomaganie jest fajne, prawda?

A jeśli uzbieramy za dużo sprzętu na jeden Dom Dziecka w Człuchowie, to wybierzemy kolejny do obdarowania. A potem następny i jeszcze jeden. I wyposażymy w koszulki i inne sportowe akcesoria wszystkie domy dziecka w Polsce. A potem w Europie i na Świecie. Tak będzie! Bo wierzę, że mogę liczyć na Was i Wasze szafy! :)

Aaron Burden
Fot. Aaron Burden

Koszulki i sprzęt (rzeczy nowe, nieużywane lub bez śladów użytkowania!) możecie przekazywać do kilku miejsc odbioru (m. in. w Poznaniu, Warszawie, Bydgoszczy i Trójmieście) lub przesłać pocztą (oczywiście nie elektroniczną) do mnie, a ja zawiozę to do Przechlewa we wrześniu i dołączę do innych paczek szykowanych dla dzieciaków w Człuchowie. Więcej szczegółów organizacyjnych pod mailem: run.bo.blog@gmail.com (napiszcie co macie do przekazania i gdzie jesteście, a ja pokieruję Was dalej). Rzeczy zbieramy do 15 sierpnia 2015 r.

W ramach akcji chcemy też przybliżyć dzieciakom triathlon i zalety uprawiania sportu. Zorganizujemy dla nich punkt kibicowania w Przechlewie lub spotkanie z najlepsiejszymi i najfajniejszymi zawodnikami (szczegóły są w trakcie ustaleń).

To co? Zostawiam Was z Waszymi szafami :) I – teraz tutaj zaraz już – wszystkim bardzo dziękuję za okazane serce i pomoc!

About the author

BO. Lub jak mawiają inni Bożena triathlonu. Biegam, pływam, kręcę i kocham góry. A swoje sportowe przygody opisuję tu. Zostań, poczytaj, skomentuj, przynajmniej jest śmiesznie.