Poka swoje kibictwo

Tak, to zaczyna być nudne, bo znowu Wielki Wyścig i konkurs, znowu trzeba coś wymyślać, kombinować i chyba tak naprawdę to komuś się coś pomyliło, jeśli nie z deka odbiło. Oszaleli ten Bo z Krasusem. Powariowali normalnie.
Ale za to jaki konkurs! Z nagrodami jakimi! I sponsorem! Poza tym teraz będziemy z Krasusem zaledwie tłem do całego zamieszania, główną rolę odegracie Wy, Kibice Wielkiego Wyścigu, więc wszystko wskazuje na to, że jednak nie będzie nudno. Nie będzie, nie?

Otóż. Z racji, iż najlepszy sklep dla biegaczy w internecie Natural Born Runners ufundował fantastyczne nagrody, przygotowaliśmy równie pasjonujący konkurs pod roboczą nazwą „Poka swoje kibictwo”. Innymi słowy chodzi o to, aby pokazać jak bardzo (lub może wcale) wspieracie Wielki Wyścig, a konkretnie jak bardzo (lub nie) kibicujecie jego głównym bohaterom tj. Krasusowi i mi. Może to być zdjęcie, filmik, screen z trasy biegu, rysunek w Paincie, kolaż z Photoshopa lub cokolwiek innego, co można zobaczyć oraz wysłać e-mailem lub wrzucić na fb. Odsyłam do Waszej wyobraźni, kreatywności i pomysłowości. No dobra, niech będzie, do fantazji Waszych też odsyłam;)

„Prace konkursowe” należy przesyłać na nasze adresy e-mailowe: run.bo.blog@gmail.com i krasus.biecdalej@gmail.com lub wrzucać na tablicę wydarzenia Wielki Wyścig na Facebooku. Jedna osoba może stworzyć wiele prac dedykowanych zarówno Krasusowi jak i mi (tak między nami, to oczywiście wiadomo komu, nie?) Wybrane „prace” dostąpią zaszczytu publikacji na naszych blogach, a najlepsze – wyłonione przez jury w składzie Bo i Krasus – nagrodzimy superowymi upominkami od Natural Born Runners (dzię-ku-je-my):

  • Najlepszy wspieracz Bo otrzyma pas do biegania RaidLight Marathon, o taki – bardzo lekki i wygodny pas z dwoma bidonikami o pojemności 200 ml oraz dwiema kieszeniami na drobiazgi, w których podczas długiego wybiegania schowacie np. klucze czy telefon komórkowy.
  • Najlepszy wspieracz Krasusa otrzyma stuptuty RaidLight Stop Run, o takie – doskonałe zabezpieczenie butów biegowych przed piaskiem, śniegiem, czy ściółką leśną. Dobre stuptuty to obowiązkowy element wyposażenia każdej osoby biegającej po górach, polach i lasach.

Efekty radosnej twórczości prosimy przesyłać mailem lub wrzucać na fb do północy 20 lipca. Jury ogłosi werdykt najszybciej jak się da. 

Tymczasem przypominam również, że cały czas trwa konkurs związany z moim jutrzejszym startem. Dodam też po cichu, że naprawdę nie zaszkodzi trzymać za mnie kciuki. Tak wiecie jak trzymać: mocno i skutecznie.
About the author

BO. Lub jak mawiają inni Bożena triathlonu. Biegam, pływam, kręcę i kocham góry. A swoje sportowe przygody opisuję tu. Zostań, poczytaj, skomentuj, przynajmniej jest śmiesznie.