TriCamp

Damskie zakończenie lata z triathlonem i SUPem

Rodzina nie może już słuchać o tym całym twoim triathlonie? Zastanawiasz się, gdzie wystartować za rok i poszukujesz inspiracji oraz rekomendacji innych dziewczyn? Chciałabyś wreszcie do woli nagadać się o trenowaniu, poznać doświadczenia i tipy innych zawodniczek? A może jesteś początkującą triathlonistką, niepewnie sięgasz po bidon na rowerze, a na open water przerażają cię potwory, które niechybnie czają się, by ugryźć cię w stopę? Oraz masz wolny jeden dłuższy weekend we wrześniu? Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałaś twierdząco, to mamy COŚ specjalnie dla Ciebie!

Damskie zakończenie lata z triathlonem i SUPem w Pluskach na Warmii z Olą i mną (Bo) w terminie: 21-25 września 2022 r. Będzie totalnie SUPer bo TRIATHLON JEST KOBIETĄ! Treningi triathlonowe dostosowane do stopnia zaawansowania, pogaduchy, wspólne gotowanie, długie wieczory przy ogniskU i bąbelkach Prosecco lub wody mineralnej ;) wyprawa na SUPie po warmińskich rzekach i jeziorach, nowe znajomości, nowe przyjaźnie, oraz… inne niespodzianki!

Sukces damskiego zakończenia wakacji oraz jesiennego campu z triathlonem i jogą, pozytywne reakcje, miłe opinie i tona energii, którą obdarzyłyśmy się nawzajem, a także liczne pytania „kiedy następny zlot triathlonistek w Pluskach”? utwierdza nas w przekonaniu, że potrzebujemy tych spotkań w dziewczyńskim gronie. Że to nasz czas, nasze treningi, nasze plotki, nasz relaks i nasze miejsce!

Tegoroczne lato planujemy pożegnać we wrześniu i – zapraszamy Was do Plusków na 5 dni. Zaczynamy po południu / wieczorem w środę (21.09) krótkim treningiem biegowym, a potem rozkręcamy się na całego i kończymy w niedzielne południe (25.09), również po treningu. Będzie jeżdżone na rowerach, będzie pływane w Jeziorze Pluszne (lub gdy będzie za zimno w olsztyńskiej Aquasferze), będzie biegane po lesie i po asfalcie. Do tego poranne rozruchy i jogowe powitania słońca, rozciąganie, rolowanie oraz wyprawa SUPem. Oraz oczywiście wymiana doświadczeń i wiedzy triathlonowej – chcemy m. in. poruszyć temat planowania treningów i startów w nadchodzącym sezonie (Polska czy zagranica?), poszukać sposobów na utrzymywanie work-life-sport balance oraz odnieść się do innych zagadnień, na które będzie zapotrzebowanie :) Będzie też kilka niespodzianek, nad którymi pracujemy.

Co, gdzie, kiedy, dla kogo i za ile

Co?

Sport: dwa lub trzy treningi rowerowe, dwa biegania (asfalt i kros w lesie), trzy treningi pływackie OW – mamy już nawet rozstawione bojki (lub jeden na basenie), wyprawa SUPem. Posiłki: śniadania i kolacje przygotujemy wspólnie z dostarczonych przez nas produktów. Na jeden obiad wybierzemy się gdzieś „na miasto”, resztę upichcimy same. Do tego wspólne ognisko lub grill. To naprawdę działa!

Gdzie?

Warmia, znana i lubiana wieś Pluski nad pięknym i wyjątkowo czystym jeziorem Plusznym. Do naszej dyspozycji mamy 4 w pełni wyposażone i całoroczne apartamenty Masz Ci Las oraz ogrodzony teren wokół nich. Na wspólnym terenie znajduje się m. in. boisko z piaskiem morskim, altana z grillem, miejsce na ognisko, hamaki, leżaki. Każdy z apartamentów posiada salon z wyposażonym aneksem kuchennym, łazienkę, taras oraz 2 pokoje 2-3 osobowe. Odległość do plaży: 300 m, trasy rowerowe i biegowe na miejscu.

Kiedy?
Trzeci wydłużony weekend września tj. 21-25.09.2022.

Dla kogo?
Zapraszamy absolutnie każdą triathlonistkę. Bez względu na poziom wytrenowania i doświadczenia, gdyż poziom treningów dostosujemy do indywidualnych umiejętności i oczekiwań, a do pogaduch i wspólnego spędzania czasu nie przewidujemy kwalifikacji w oparciu o życiówkę na ajronmenie ;) Dobrze wiemy, że zawsze jest miejsce na rozwój i poznawanie nowych rzeczy, wierzymy także, że same dla siebie potrafimy być niesamowitą inspiracją i motywacją. Dlatego właśnie się spotykamy. Maksymalna liczba uczestniczek: 12 osób.

Koszt
1190 zł / osoba; dla uczestniczek poprzednich campów: 1090 zł. W tym: zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych w Masz Ci Lesie, ubezpieczenie, pełne wyżywienie (posiłki przygotowane wspólnymi siłami + jeden obiad „na mieście”), uczestnictwo w zorganizowanych treningach i dyskusjach, wejście na basen, możliwość „transferu” z dworca PKP w Olsztynie lub Olsztynku. Za dodatkową opłatą: możliwość wypożyczenia roweru.

Kim jesteśmy

Run Bo
Chyba mnie już trochę znacie :) Bożena triathlonu, triathlonistka, blogerka, autorka bloga run-bo.pl. Mam 8-letnie doświadczenie w triathlonie, a że zaczynałam w zasadzie od zera, to naprawdę spora już droga za mną… W jej trakcie wielokrotnie stawałam na pudle, dwukrotnie zdobyłam mistrzostwo Polski AG na dystansie 1/2 IM, w 2018 r. zostałam również wicemistrzynią świata Challenge Family na dystansie średnim. Mam na swoim koncie 6 ajronmenów, z czego jeden to TEN legendarny na Hawajach, gdzie zakwalifikowałam się w 2018 r. Moja życiówka na połówce to 4:53, a na pełnym dystansie 10:11. Moim sportowym celem jest bycie lepszą na dystansie IM i cały czas mieć frajdę i fun z trenowania oraz rozwoju. Uwielbiam pisać bloga i czerpać energię z interakcji z czytelnikami.

Kobiety na Triathlony
Kobiety na Triathlony to właściwie jedna kobieta. Nazywam się Aleksandra Góralska, w triathlonowy kompot wpadłam jak śliwka jeszcze w ubiegłym stuleciu… Startuję nieprzerwanie od 2000 roku, mam na koncie około 100 triathlonów, w tym ponad 20 ulubionych „połówek”. W 2018 roku zdobyłam w Helsingor Mistrzostwo Europy w kat. K40 na dystansie IM 70.3, ustanawiając połówkową życiówkę 4:45. Za ten wynik oraz inne udane starty w 2018 roku zostałam nagrodzona prze Akademię Triathlonu tytułem „Amatorka Roku”. Chętnie podzielę się swoim sporym bagażem doświadczeń i obserwacji triathlonowego świata. Uwielbiam sprawdzać na sobie rozmaite teorie i strategie treningowe, a także prowadzić doświadczenia, w których sama jestem „królikiem”. Prywatnie jestem żoną zapracowanego triathlonisty (poznanego a jakże, na basenie) i mamą 2 synów oraz córki w wieku szkolnym.

Zgłoszenia

Wypełnij ten formularz – zgłoszenia przyjmujemy do 10 września 2022 r. lub do wyczerpania miejsc. Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki w wysokości: 400 zł.
Pytania? Więcej informacji? Śmiało kontaktuj się z nami:
Aleksandra Góralska: agoralska@o2.pl
Bożena Jaskowska: run.bo.blog@gmail.com

Firmy zainteresowane współpracą również zachęcam do kontaktu :)